Banner osvetleni
Banner strukturka
Banner vyskove prace

Hledáme šikovného a zručného elektrikáře!

Do dašeho týmu hledáme nového elektrikáře i na plný úvazek.

Více se dozvíte zde.

Elektroinstalace – návrh, realizace, revize
a servis

Pomůžeme Vám s problematikou elektroinstalace od návrhu, vypracování projektové dokumentace přes realizaci po revizi, následnou údržbu, případné opravy a pravidelné kontroly.

Provádíme:

Elektro rozvody a instalace v rodinných domech a bytech

Instalujeme rozvaděče s jističi, realizujeme kabelová vedení, jež slouží k rozvodu elektrické energie do zásuvek, vypínačů, svítidel a ostatních spotřebičů jako jsou elektrické sporáky, trouby, klimatizační jednotky, tepelná čerpadla, motorové zásuvky pro stroje atd. V případě elektroinstalace rodinných domů samozřejmě nezapomínáme také na rozvody televizního signálu koaxiálními kabely a počítačovou síť.

Elektroinstalace bytových domů

Instalujeme i revidujeme hlavní domovní vedení od přípojky domu k elektroměrům pro jednotlivé byty. Dále elektroinstalace společných prostor, jako je normální i nouzové osvětlení chodeb, domovní komunikační hlasové i obrazové zařízení včetně elektrického dálkového otevíráním domovních dveří. Nabízíme bytovým domům elektronické systémy na otevírání domovních dveří bez nutnosti klíčů pro všechny obyvatele, kamery snímající vstup i se záznamem obrazu a zvuku atd.

Elektro – rozvody a instalace v průmyslových objektech

Provádíme instalace a revize elektrického vedení až do 1000V, a to ve výrobních halách, na montážních linkách a dalších průmyslových provozech, vyjma provozů ve výbušném prostředí. Konkrétně se zabýváme např. elektroinstalací pracovních strojů, průmyslovým osvětlením, strukturovanou kabeláží pro přenos dat, nepřímým měřením spotřeby elektrické energie atd.

Elektroinstalace v kancelářských budovách

V kancelářských budovách provádíme zejména ze zákona povinné pravidelné revize. Dále pak instalace strukturované kabeláže (přenos dat, telefonní linky). Instalaci a údržbu elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů se záznamem dat a v neposlední řadě požární elektronické signalizace.

Elektrozařízení v nábytkových výrobcích

Domácí kina, předváděcí pulty, výstavní skříně, obývací stěny.

Regulace

Bazénová čerpadla a jejich regulace, vytápění, závlahové systémy, osvětlení.
Pro více informací nás kontaktujte...

Ochrana před přepětím

Instalace svodiče přepětí a přepěťových ochran chrání vaše elektrické spotřebiče a zařízení, brání nebezpečnému jiskření.

Elektroinstalace

Je v dnešní době, kdy se používají kabely s měděným jádrem/vodičem pokud byla instalace prováděna dle platných norem a předpisů mají velmi dlouhou životnost. Elektroinstalace se skládá nejen z vedení , vypínače a zásuvky, ale i rozvaděče, který díky svému vybavení má velký vliv na bezpečnost celé elektroinstalace dbejte proto, aby váš rozvaděč dodával odborník, který vám zajistí, že tento výrobek a jeho funkce je bezvadná a vystaví vám prohlášení o shodě.

Veškeré elektroinstalační rozvody, podlahové vytápění, zásuvky, vypínače, svítidla poradíme s výběrem, namontujeme a připojíme k elektroinstalaci.
Zapojíme kuchyňské a další spotřebiče jako jsou: sporáky, varné desky, trouby, odsavač par / digestoř, motory, čerpadla, řídící a regulační jednotky, vyhřívání okapů atd.

Často podceňovanou součástí elektroinstalace je revize elektrických rozvodů, osazených přístrojů a spotřebičů. Revize elektroinstalace se neprovádí pouze jedenkrát, a to před kolaudací domu jak si většina uživatelů myslý, ale revize je třeba opakovat v časovém intervalu, ten se odvíjí od druhu stavby a jejího využití, ale maximální doba po které se má u elektroinstalace provézt pravidelná revize je 5 let. 

Elektroinstalace

Elektroinstalace jako jsou rozvody pokud nejsou přeťežovány se takřka neopotřebovávají, ale slabými prvky jsou:

Ovládací prvky, jako jsou vypínače a přepínače osvětlení, ventilátorů atd ... vady těhto elektroinstalčních prvků se projeví špatnou fungcí ventilátorů, problikáváním žárovek a dá se říci, že vás tyto příznaky donutí zavolat elektromontéra, který zkontroluje elektroinstalaci a provede potřebné opravy.
Zásuvky - přípojné body elektrických spotřebičů, když je prováděna pravidelná revize elektroinstalace u často používaných zásuvek se projeví opotřebení zvýšením přechodových odporů. Pokud elektroinstalace není pravidelně revidována, nemusí se tato zkutečnost zachytit včas a může dojít v elektrické zásuvce k jiskření, sršení a může toto vézt až k požáru.
Spoje v instalačních krabicích je třeba také zkontrolovat, jelikož i zde při uvolnění spoje může vzniknout jiskření, sršení a požár.

Pokud něco nefunguje

Pokud něco enfunguje, tak se podívejte do často kladených otázek, zda tam nenaleznete odpověď.

Ve kterých lokalitách působíme

  • Semily,  Jilemnice, Turnov, Vysoké nad Jizerou, Lomnice nad Popelkou, Jablonec nad Jizerou...
  • Vrchlabí, Martinice v Krkonoších, Roprachtice, Jablonec, Smržovka, Velké Hamry, Benecko, Mrklov...
  • Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald, Desná, Smržovka, Rychnov u Jablonce, Malá Skála...
  • Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Chrastava, Raspenava, Frýdlant, Hejnice
  • Jičín, Libštát, Košťálov, Nová Paka, Sobotka, Lázně Bělohrad, Hořice, Rokytnice nad Jizerou
  • Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, KosmonosyCopyright © 2013 Elektrotech | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 777 067 052

web vytvořil: www.helpmark.cz

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.