Banner osvetleni
Banner strukturka
Banner vyskove prace

Hledáme šikovného a zručného elektrikáře!

Do dašeho týmu hledáme nového elektrikáře i na plný úvazek.

Více se dozvíte zde.

Elektronická požární signalizace

Elektronický požární systém ( dále jen EPS )

Slouží k okamžité detekci požáru a jeho lokalizaci, popřípadě včasným zásahem zamezit jeho vzniku. EPS je plně automatický systém. Včasným oznámením vzniku požáru snižuje škody způsobené požárem, chrání lidské životy a zdraví.

Zákazníkům vlastnícím nebo užívajícím objekty s vyššími požárními riziky, kde je EPS pro provoz těchto budov předepsán, nabízíme vypracování projektové dokumentace zpracování cenové kalkulace a montáž samostatných adresných systémů EPS. Dále jeho následnou zprávu, opravy a pravidelné kontroly a zkoušky činnosti

V objektech, kde není předepsán samostatný EPS, jako jsou drobné provozovny, či obytné prostory můžeme využít ústředny elektronického zabezpečovacího systému (EZS), kde je určitý počet střežících smyček nakonfigurován jako požární – 24 hodinové smyčky. Tyto smyčky jsou osazeny požárními detektory, zpravidla opticko-kouřovými, ionizačními nebo tepelnými.

Jako typický příklad využití EPS sdružené do systému EZS je rodinný dům, kde požární smyčku tvoří většinou opticko-kouřový detektor.

Ve kterých lokalitách působíme

  • Semily,  Jilemnice, Turnov, Vysoké nad Jizerou, Lomnice nad Popelkou, Jablonec nad Jizerou...
  • Vrchlabí, Martinice v Krkonoších, Roprachtice, Jablonec, Smržovka, Velké Hamry, Benecko, Mrklov...
  • Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald, Desná, Smržovka, Rychnov u Jablonce, Malá Skála...
  • Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Chrastava, Raspenava, Frýdlant, Hejnice
  • Jičín, Libštát, Košťálov, Nová Paka, Sobotka, Lázně Bělohrad, Hořice, Rokytnice nad Jizerou
  • Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, KosmonosyCopyright © 2013 Elektrotech | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 777 067 052

web vytvořil: www.helpmark.cz

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.