Banner osvetleni
Banner strukturka
Banner vyskove prace

Hledáme šikovného a zručného elektrikáře!

Do dašeho týmu hledáme nového elektrikáře i na plný úvazek.

Více se dozvíte zde.

Přípojka elektrické energie – elektrická přípojka – přívod elektrické energie

Nová přípojka elektrické energie

20170406 094802 2

Na začátku budete jednat, nebo již jednáte, s distribuční společností o možnosti připojení vašeho objektu k rozvodné síti elektrické energie. Distribuční společnost (ČEZ) pro vaše připojení zřídí pojistkovou skříň (přípojné místo), z které se následně připojí elektroměrový rozvaděč. Z tohoto rozvaděče je napájena celá elektroinstalace v objektu. A právě toto je oblast, ve které vám můžeme pomoci.

Přípojka elektrické energie – stávající

Provádíte stavební úpravy nebo se při pravidelné revizi odhalil havarijní stav vaší nynější přípojky elektrické energie? Pokud vlastníte objekt napojený na rozvodnou síť elektrické energie odpadají vám jednání s distribuční společností. Stačí se na nás obrátit a my vám pomůžeme vyřešit tuto nepříjemnou situaci.

Přípojka elektrické energie

Nabízíme vám zhotovení elektrické přípojky, včetně osazení elektroměrového rozvaděče. Při vedení elektrické energie můžeme využít vrchní vedení (na podpěrných bodech – sloupech), nebo častěji zemní, kde je kabelové vedení uloženo pod zemí. Nabízíme kompletní dodávku všech souvisejících prací včetně revize v souladu se zákonem. Následně s vámi vyplníme žádost pro distribuční společnost (ČEZ), která již osadí elektroměr do připraveného rozvaděče.

Elektrická přípojka – z jakého materiálu?

Kabelové vedení se provádí kabely s měděným jádrem / vodiči (tzv. CYKY), nebo lacinějším kabelem s jádrem / vodičem z hliníku (tzv. AYKY). Při použití kvalitních kabelů je jejich životnost v běžných podmínkách dostatečně dlouhá, jelikož ať jeden, nebo druhý kabel nás patrně přežije, pokud nedojde k mechanickému poškození, či zničení.

Možné poruchy elektrických přípojek

Mechanická porucha Elektro přípojky

Nejčastěji vzniká porucha v důsledku mechanického poškození. Pokud se něco takového stane, jsme připraveni poškozené místo na kabelu opravit. V našem vybavení máme několik technologií pro opravu přetržených, natržených, či jinak poškozených kabelů. Cenu vám ochotně sdělíme po zjištění rozsahu nutných prací.

Porucha elektro přípojky vzniklá používáním

U elektroinstalací, jež nemají pravidelné revize může dojít k uvolnění spojů, kde v důsledku průchodu elektrického proudu přes nedokonalé spoje dochází k ohřevu spoje (zvětšení odporu ve vodiči), dalšímu zhoršování a následnému „sršení", které může skončit až požárem. Proto když si všimnete jakéhokoli neobvyklého chování elektroinstalace, měli by jste kontaktovat elektrotechnika, který provede kontrolu a odstraní případné závady.

Ve kterých lokalitách působíme

  • Semily,  Jilemnice, Turnov, Vysoké nad Jizerou, Lomnice nad Popelkou, Jablonec nad Jizerou...
  • Vrchlabí, Martinice v Krkonoších, Roprachtice, Jablonec, Smržovka, Velké Hamry, Benecko, Mrklov...
  • Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald, Desná, Smržovka, Rychnov u Jablonce, Malá Skála...
  • Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Chrastava, Raspenava, Frýdlant, Hejnice
  • Jičín, Libštát, Košťálov, Nová Paka, Sobotka, Lázně Bělohrad, Hořice, Rokytnice nad Jizerou
  • Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, KosmonosyCopyright © 2013 Elektrotech | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 777 067 052

web vytvořil: www.helpmark.cz

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.